ברוכים הבאים לאתר כותרות

מטרת האתר היא להביא לכם את כל כותרות החדשות מאתרים ומקורות חדשות אחרים.

האתר מבוסס על טכנולוגיית קישורי עומק ( "Deap Links")אשר מאפשרת גישה ישירה דרך קישורים ( "Links") לכתבות המתפרסמות באתרים שונים.כידוע, בכל פעם שהגולש מקליק על קישור באתר אינטרנט, פעולה זו מובילה אותו לחלק אחר של הרשת. קישור עמוק מוביל מהאתר שהגולש נמצא בו ברגע נתון לאתר אחר, תוך שהוא עוקף את הדף הראשי של האתר האחר.

"קישורי עומק" נפוצים מאוד בכל הרשת ורבים רואים בהם חלק מהמהות הבסיסית של האינטרנט. עם זאת, מאחר שאתרי אינטרנט רבים מתבססים על הכנסות מפרסומות, חלקם אינם שבעי רצון מכך שאתרים אחרים שמפרסמים קישורי עומק מאפשרים לגולשים לעקוף את הדף הראשי שלהם ולא לצפות בפרסומות שבו. מאחר שמפרסמים משלמים לאתרים על פי מספר הגולשים הנחשפים לפרסומות, הכנסות האתרים האלה פוחתות ככל שפחות משתמשים צופים בדף הראשי.

"האפשרות להפנות למסמך היא זכות בסיסית של חופש ביטוי..." קובע טים ברנרס לי, ממציא ה-World Wide Web ,"...אין צורך לבקש רשות לקשר לאתר אחר". ברנרס לי מדמה את הקישור לשיחה בין אנשים, במהלכה הם מדברים על אדם שלישי. עצם ההתייחסות לאדם השלישי אינה מפרה את החוק, אלא אם כן מהות הדברים כוללים תכנים בלתי חוקיים (למשל, הסתה לרצח אותו אדם). באופן דומה, הקישור באינטרנט הוא ניטרלי ואין בו כדי להפר חוק כלשהו, קובע ברנרס לי.

אתר kotarot.co.il משמש גם במה לכל אלו שרוצים להביע דעתם. האתר מפרסם את כל החומר שבו מכוח זכות הציבור לדעת אך אם נפגעו בטעות זכויות יוצרים אנא צרו קשר עמנו.
כללי האתיקה של האתר הם: יושר והגינות, נאמנות לאמת, בדיקת העובדות, אובייקטיביות, תיקון טעויות התנצלות ומתן אפשרות לתגובה מצד הציבור, פרטיות ושם טוב של אדם, שלא להפלות ולא לפרסם דבר שיש בו משום הסתה או עידוד לגזענות או לאפליה פסולה על בסיס גזע, מין, מוצא, צבע עור, עדה, לאומיות, עיסוק , נטייה מינית, מחלה או נכות גופנית או נפשית, אמונה או השקפת עולם. שלא לפעול בניגוד עניינים, שלא להשתמש לרעה בתפקיד העיתונאי, שלא לפרסם דבר שיש בו טובת הנאה, שלא להשתמש לצורך השגת מידע באמצעים פסולים, לא לגלות מידע ולשמור על זהותו של מוסר הידיעה.ניתן להעביר מידע וכתבות לפרסום באתר דרך הדואר האלקטרוני לכתובת: .

אנו מאחלים לכם הנאה מהשימוש באתר ומקווים שתוסיפו את כתובת האתר למועדפים אצלכם במחשב כדי שתוכלו לנצל את היתרונות הרבים שבו לעתים תכופות.

אנא תרמו לנו כדי שנוכל להמשיך לתפעל ולפתח עבורכם את אתר "כותרות" ולהביא לכם מבזקים וחדשות מכל המקורות האפשריים.תודה.

כל הזכויות שמורות © אתר kotarot.co.il